خرید نرم افزار:

برای خرید نرم افزار شما 3 گام را بایستی دنبال نمایید .

در گام اول بایستی نرم افزار را نصب نمایید سپس از طریق صفحه فعال سازی نرم افزار کد مشتری خود را یادداشت نمایید.

در گام دوم لیست قسمت هایی که مورد نظر شما می باشد را یاد داشت نمایید ، لیست قسمت های مختلف نرم افزار به همراه قیمت آنها را می توانید در اینجا مشاهده نمایید.

در گام سوم  در ساعات 8 الی 17 با شماره 09104517873 تماس حاصل نمایید و کد مشتری و لیست قسمت ها را در اختیار مسئول فروش قرار دهید ، سپس مبلغی که به شما اعلام می گردد را پرداخت نموده و فایل فعال ساز را دریافت نمایید.

لازم به ذکر است مبلغ پرداختی شامل 600.000 ریال بابت لایسنس می باشد که قسمت های اصلی نرم افزار را نیز با این مبلغ خریداری می نمایید . در صورتی که نیاز به قسمت های دیگر نرم افزار نیز دارید هزینه هر یک از قسمت های مورد نیاز نیز به مبلغ 600.000 ریال اضافه می شود.

نکاتی که قبل از خرید بایستی در نظر داشته باشید به شرح ذیل می باشد:

1-    یک ماه زمان برای استفاده رایگان از نرم افزار برای مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است تا از خرید نرم افزار اطمینان حاصل نمایند ، لذا هزینه پرداخت شده برگردانده نمی شود.

2-    به ازای هر خرید یک فایل فعال ساز در اختیار شما قرار داده می شود که قابل استفاده بر روی یک کامپیوتر می باشد ، لذا اگر قصد دارید نرم افزار را بر روی 2 کامپیوتر نصب نمایید شما بایستی 2 فایل فعال ساز خریداری نمایید.

3-    کلیه مشکلات فنی نرم افزار به صورت رایگان رفع خواهد شد ولی اگر یک خواسته جدید در نرم افزار دارید و یا قصد تغییر منطق در نرم افزار را دارید بایستی هزینه مربوطه را پرداخت نموده وسپس خدمات را دریافت نمایید.