دانلود:

شما در این بخش می توانید محصولات گروه نرم افزاری تــُــرنــِــه را دانلود نمایید و برای آشنایی با قابلیت های نرم افزار از آن استفاده نمایید.

                نرم افزار تــُــرنــِــه:

این نرم افزار برای فروشگاه ها ، مغازه ها ، توزیع کنندگان کالا و کلیه شرکت هایی که دادوستدی دارند قابل استفاده می باشد ، حسابداری ساده ، ارتباط با دستگاه های مختلف و ارتباط با نرم افزار بازاریابی ترنه از قابلیت های این نرم افزار می باشد . برای مشاهده امکانات نرم افزار اینجا کلیک نمایید.

برای جلب اطمینان شما ، با دانلود نرم افزار از طریق لینک ذیل به مدت یک ماه می توانید برای آشنایی با قابلیت های نرم افزار به صورت رایگان از آن استفاده نمایید و در صورت جلب رضایت شما می توانید با واحد فروش تماس حاصل  نموده و حق استفاده از نرم افزار را خریداری نمایید.

دانلود نرم افزار تــُــرنــِــه 32 بیتی (360 مگابایت)

دانلود نرم افزار تــُــرنــِــه 64 بیتی  (390 مگابایت)

(در صورتی که نمی دانید چطور تشخیص دهید که سیستم عامل شما 32 بیتی یا 64 بیتی است بر روی اینجا کلیک نمایید)

نرم افزار بازاریابی:

این نرم افزار توسط بازاریاب ها قابل استفاده می باشد و بر روی موبایل هایی که دارای سیستم عامل اندروید می باشد قابل نصب است. از طریق این نرم افزار می توانند سفارشات را از مشتری ها دریافت و برای دفتر اصلی ارسال نمایند. برای مشاهده امکانات نرم افزار اینجا کلیک نمایید.

برای جلب اطمینان شما با دانلود نرم افزار از طریق لینک ذیل به صورت رایگان می توانید از آن استفاده نمایید ولی برای استفاده کامل باید از طریق نرم افزار اصلی اطلاعات مربوط به محصولات و مشتریان را برای آن تامین نمایید. در صورت رضایتمندی شما می توانید با واحد فروش تماس حاصل  نموده و حق استفاده از نرم افزار را نیز خریداری نمایید.

دانلود نرم افزار بازاریابی  (3 مگابایت)